Mađioničar Sejo-Magi gostovao u našoj školi

0
1028

16. oktobar 2018. godine zasigurno će ostati urezano u pamćenju učenika Osnovne škole “Čavnik”, pogotovo onih najmlađih. Naime, tad je u našoj školi gostovao  tuzlanski mađioničar Sead Javrić, koji se pred publikom predstavlja kao SEJO-MAGI. Sejo-Magi je uz saglasnost Ministarstva obrazovanja, nauke, kulture i sporta USK, i u saradnji sa menadžmentom naše škole održao dvije mađioničarske predstave u područnoj i centralnoj školi i izmamio osmjehe kod svih posmatrača.

U područnoj školi na Radoču predstavi su prisustvovali svi učenici i nastavnici, kao i nekolicina roditelja. Posebno su bili zanimljivi i atraktivni trikovi u kojima su sudjelovali učenici.

Predstavi koja je priređena i za učenike centralne škole u Čavi je prisustvovalo oko 200-tinjak učenika od prvog do devetog razreda koji nisu krili svoje oduševljenje prikazanim trikovima. Gromoglasan aplauz na kraju predstave je dokaz da su svi učenici uživali u predstavi i znak da je Sejo-Magi dobro došao u našu školu.

Kako je to izgledalo detaljnije možete pogledati OVDJE