Poziv na Drugu kolačijadu Vijeća roditelja OŠ “Čavnik”

0
617

Dragi roditelji,

pozivamo Vas da dođete na Drugu kolačijadu koju, u saradnji s Vijećem učenika, organizira Vijeće roditelja Osnovne škole “Čavnik”. Ovogodišnja kolačijada je dio obilježavanja Dana dječije radosti i održat će se 30. decembra (petak) ove godine u centralnoj školi u Čavi s početkom u 9,30 h.

Dan dječije radosti obilježit će se uz prigodnu priredbu učenika naše škole, a bit će i organizovana kolačijada na kojoj će biti upriličena rasprodaja kolača koje su pripremale vrijedne ruke mama naših učenika. Sva sredstva ukupljena od kolačijade bit će utrošena posebnom odlukom Vijeća roditelja.

Budite i Vi dio tima koji pobjeđuje!

Vijeće roditelja

                                                                                                     Edina Šahinović, predsjednica