Home » Novo » Uspješno zavšena još jedna humanitarna akcija

Uspješno zavšena još jedna humanitarna akcija

Vijeće učenika naše škole je na inicijativu Vijeća roditelja organiziralo još jednu humanitarnu akciju prikupljanja živežnih namirnica i sredstava lične higijene. Svi prikupljeni prilozi bili su namijenjeni za porodice naših učenika koje se trenutno nalaze u veoma teškoj situaciji. Akcija je trajala pet dana, a u njoj su učešće uzeli svi učenici naše škole, kao i njihovi roditelji i nastavnici.

Erna Spahić, predsjednica Vijeća učenika, kaže da je izuzetno zadovoljna odzivom učenika u ovoj humanitarnoj akciji, te ističe kako je naša ljudska dužnost da pomažemo svoje drugove. U akciji je prikupljen velik broj različitih artikala i novac u iznosu od 457,50 KM, a sve to je u prisustvu predstavnika Vijeća učenika i Vijeća roditelja 21. novembra 2016. godine uručeno porodici koja se u ovom trenutku nalazi u najlošijoj materijalnoj situaciji.

Ovom prilikom želimo da se zahvalimo svima koji su na bilo koji način doprinijeli da ova akcija bude uspješna, jer pomažući druge pomažemo sami sebe.

Check Also

Prezentacija povodom Dana naše škole, 25.05.2018.godine

Prezentacija povodom Dana skole