Home » Novo » Čava: Održano Općinsko takmičenje iz matematike za učenike 5. i 6. razreda

Čava: Održano Općinsko takmičenje iz matematike za učenike 5. i 6. razreda

Komisije za ispravljanje testova su izvršile bodovanje i utvrdile rang-liste takmičara, a nakon toga uslijedilo je i svečano proglašenje kojem je prisustvovala i direktorica naše škole. U kategoriji petih razreda najboljim je proglašen Armin Spahić, učenik OŠ “Čavnik”, dok je drugoplasirana bila učenica OŠ “Bužim”, Nejra Bajrić. Treće mjesto u ovoj kategoriji zauzela je Amina Handanović, učenica OŠ “Čavnik”.

Anes Kovačević, učenik OŠ “Čavnik” pokazao je najviše znanja i u kategoriji učenika šestog razreda osvojio prvo mjesto. Drugo mjesto zauzeo je Benjamin Isaković, učenik OŠ “Bužim”, dok je treća u ovoj kategoriji bila Amina Kauković, učenica OŠ “Konjodor”.

Učenicima i njihovim mentorima čestitamo i želimo što bolji plasman u narednom rangu takmičenja.

12968787_1185775001435064_1855648567_n

 

Check Also

Prezentacija povodom Dana naše škole, 25.05.2018.godine

Prezentacija povodom Dana skole