Našu školu posjetilo Vijeće učenika OŠ “Bužim”

0
585

Vijeće učenika Osnovne škole “Bužim” je u srijedu, 18. novembra 2015. godine, bilo u zvaničnoj posjeti Vijeću učenika naše škole. Do ovog susreta došlo je na inicijativu Vijeća učenika ove dvije škole, a sve sa ciljem uspostavljanja bolje i efikasnije buduće saradnje.

12272812_1103835189629046_1255713182_n

Učesnici sastanka su se dogovorili o terminu održavanja narednog susreta na kojeg će pozvati i Vijeće učenika OŠ “Konjodor” i na kojem će razgovarati o stvaranju Mreže Vijeća učenika općine Bužim, u okviru koje bi se dogovarali projekti od općeg interesa za sve škole na području općine Bužim.

Pedagog naše škole, Alis Begić, jedan od učesnika ovog sastanka, nam je rekao da će se u narednom periodu organizirati razne aktivnosti koje za cilj imaju upoznavanje učenika, druženje i produbljivanje saradnje, ali i razvoj učenika na socijalnom pristupu, timskom radu i edukacijama.